Ghelp Menu

O nás

Společnost G-HELP z.ú. je obecně prospěšná společnost zřízená za účelem poskytování sociálních služeb, které poskytujeme od roku 2007. Společnost vznikla se záměrem poskytnout komplexní služby na vysoké úrovni tak, abychom našim klientům umožnili aktivní život a podpořili jejich soběstačnost na co nejdelší dobu. Naším cílem je nabídnout seniorům nejen příjemné prostředí, ale také dostatek interakcí podporujících rozvoj a využití jejich potenciálu. Našim klientům nabízíme kvalitní péči, což pro nás neznamená pouhé formální plnění standardů odborné péče. Ubytování poskytujeme v 1,2,3 a 4 lůžkových pokojích s kapacitou 67 lůžek.

Naše společnost nyní realizuje projekt s názvem „Přístavba nové budovy domova č.p. 137“, registrační č. 013D313004201, který je spolufinancován z prostředků Ministerstva práce a sociálních věcí v rámci programu Rozvoj a obnova materiálně technické základy sociálních služeb 013 310.

Přístavbou nové budovy domova se navýší kapacita stávající služby a propojením se stávající budovou domova se vytvoří sociální integrace obyvatel a klientů v rámci intravilánu města Kouřim.

 

   

Orgány společnosti

  • ředitel: Ing. Radek Linhart
  • správní rada: MUDr. Alexander Kučera – předseda, JUDr. Jarmila Brabcová – člen správní rady, Eliška Linhartová – člen správní rady

Zřizovací listina

zobrazit

Výroční zprávy

Výběrové řízení

Výběrové řízení na zakázku “ Přístavba nové budovy domova – TDI“  ke stažení dokumentace klikni

uveřejněno 8.7.2022